Prva ŽNL: Obreš se vratio na prvo mjesto, Mladost (M) upisala prvi poraz sezone Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Obreš se vratio na prvo mjesto, Mladost (M) upisala prvi poraz sezone

| 6.11.2021. u 17:13h | Objavljeno u Sport

U današnja dva susreta 11. kola Prve ŽNL, dogodila se promjena na samom vrhu tablice. Obreš je pobjedom na gostovanju kod Plitvice (S) s 1:0 ponovno na vrhu tablice, s obzirom da je Mladost (M) na gostovanju kod Novog Marofa doživio prvi poraz sezone izgubivši s 3:1.

Sebastijan Štriga je u 13. minuti susreta donio vodstvo Novom Marofu, Tomislav Harmicar je golom iz kaznenog udarca u 64. minuti povisio vodstvo na 2:0, na 3:0 je povisio Josip Sabolić u 67. minuti dok je Mladost (M) smanjio na 3:1 pogotkom Krunoslava Hruškara u 73. minuti susreta iz kaznenog udarca. Sebastijan Štriga je isključen u 77. minuti susreta nakon što je prvo u 31. minuti, a onda u 77. minuti skupio dva žuta kartona, oba zbog oštrog starta.

Obreš je do pobjede na gostovanju kod Plitvice došao pogotkom Dine Kresingera u 40. minuti susreta.

U sutrašnjim susretima, Drava-Ajax će ugostiti Polet (C), Sloboda (VŽ) će biti domaćin Slobodi (T), Čevo će kod kuće dočekati Mladost (S), Zadrugar dočekuje Beretinec, a Mladost (VŽ) će imati težak zadatak na domaćem terenu protiv Poleta (T).