Prva ŽNL Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Obreš na gostovanju kod Plitvice iz Selnika slavio s 3:0

VV | 8.5.2021. u 20:05h | Objavljeno u Sport

U današnjem jedinom susretu 18. kola Prve ŽNL, Obreš je gostovao kod Plitvice (S) i ostvario sigurnu 3:0 pobjedu.

Dean Pofuk je Obrešu donio vodstvo 1:0 golom u 54. minuti susreta, dok je preostala dva gola zabio Dino Kresinger u 69. i 80. minuti utakmice za 2:0 i konačnih 3:0. Ovo je bila 13. pobjeda sezone za Obreš i barem na jedan dan su se vratili na drugo mjesto tablice.

U sutrašnjim susretima, sastaju se Polet (T) i Polet (C), Beretinec i Novi Marof, Mladost (M) i Mladost (Vž), Dinamo (B) i Drava Ajax, Budućnost i Sloboda (T) te Sloboda (Vž) i Čevo. Sve utakmice se igraju u 17 sati.