Prva ŽNL: Neočekivan poraz Novog Marofa protiv Slobode iz Tužnog

| 12.3.2022. u 17:40h | Objavljeno u Sport

Danas je počeo nastavak prvenstva u Prvoj ŽNL. Odigrano je dio susret 14. kola, a najviše je iznenadio rezultat u Novom Marofu gdje istoimeni domaćin poražen od Slobode (T) s 3:1.

Sloboda (T) je povela golom Alena Lukavečkog u 8. minuti, u 34. minuti Tomislav Harmicar je iz kaznenog udarca Novom Marofu donio izjednačenje, Dino Poplatnik u 49. minuti susreta donosi gostima novo vodstvo, a Dominik Biškup u 67. minuti zabija za konačnih 3:1 i slavlje gostiju.

U preostalim susretima, Obreš je također kiksao na domaćem terenu odigravši remi bez golova protiv Beretinca 0:0, Sloboda (Vž) je odigrala 1:1 remi protiv Drave-Ajaxa, dok je Plitvica (S) preokretom nakon što je gubila 2:0 slavila s 3:2 protiv Mladosti (S).

Sutra je na rasporedu derbi susret u Tuhovcu gdje će se susresti domaći Polet (T) i Mladost iz Margečana. U preostala dva susreta igraju Zadrugar i Polet (C) te posljednje dvije momčadi lige Čevo i Mladost (Vž) u Podevčevu.