Prva ŽNL: Mladost (S) sa 6:1 slavila na gostovanju kod Beretinca Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Mladost (S) sa 6:1 slavila na gostovanju kod Beretinca

| 28.8.2022. u 20:24h | Objavljeno u Sport

U dva preostala susreta 2. kola Prve ŽNL, Mladost (S) je na gostovanju kod Beretinca ostvarila visoku 6:1 pobjedu protiv istoimenog domaćina.

Za Mladost (S) su zabijali Diego Armando Campos da Silva u 23. i 60. minuti, Toni Klarić u 48. minuti, Felipe Biondi do Prado u 55. ,minuti te Senad Sobota u 74. i 79. minuti susreta, dok je jedini utješni gol za domaćine bio djelo gostujućeg igrača Benjamina Sambolca u 43. minuti susreta.

Čevo je na domaćem terenu u Podevčevu svladao Slobodu iz Tužnog sa 2:1. Čevo je nakon 64 minute igre imalo prednost od 2:0 pogotcima Mihaela Cveka u 1. i Mihaela Martinca u 64. minuti, dok je gol za konačnih 2:1 zabio Kristijan Grđan u 81. minuti susreta.