Prva ŽNL: Mladost (S) iskoristila jučerašnji remi Obreša i Mladosti (Vž) Foto: Martin Novosel/Arhiva

Prva ŽNL: Mladost (S) iskoristila jučerašnji remi Obreša i Mladosti (Vž)

| 13.11.2022. u 17:30h | Objavljeno u Sport

Nakon što su jučer Obreš i Mladost (Vž) odigrali 2:2, Mladost (S) je danas u nedjeljnom susretu 13. kola Prve ŽNL na domaćem terenu svladala Beretinca sa 4:0. Pogotke za slavlje domaće momčadi su zabili Diego Armando Campos da Silva u 22. i 66. minuti, Borna Mihalić u 81. minuti te Dražen Vukina u 90. minuti susreta.

Mladost (VT) je na domaćem terenu svladala varaždinsku Slobodu sa 3:0. Anđelko Potrebica je zabio za prednost domaćina u 11. minuti, Boris Levatić je zabio za 2:0 prednost u 39. minuti, dok je Nenad Hanc zabio za konačnih 3:0 u 56. minuti susreta iz kaznenog udarca.

Čevo je gostovao kod Slobode (T) i slavio sa 4:1. Pogotke u slavlju Čeva su zabili Leonardo Krampek u 20. i 90+1 minuti susreta, Dejan Blaži u 56. minuti te Mihael Cvek u 84. minuti susreta dok je jedini gol za domaćina postigao Marko Benko u 44. minuti susreta.

Zadrugar je na domaćem terenu slavio u lokalnom derbiju protiv Plitvice (S) sa 3:0. Pogotke za Zadrugar su postigli Patrik Mraz u 43. i 47. minuti te Igor Štimac u 86. minuti susreta.