Prva ŽNL: Dvoboj Mladosti pripao domaćinu u Sigetecu Ludbreškom Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Dvoboj Mladosti pripao domaćinu u Sigetecu Ludbreškom

| 3.9.2022. u 20:16h | Objavljeno u Sport

U današnja dva susreta 3. kola Prve ŽNL, Mladost iz Sigeteca Ludbreškog je svladala varaždinsku Mladost sa 3:0. Domaćin je poveo u 31. minuti susreta pogotkom Diega Armanda Camposa da Silve, na 2:0 je povisio Mario Kranjec u 62. minuti susreta, dok je konačnih 3:0 postavio svojim drugim golom Campos da Silva u 80. minuti utakmice.

Plitvica iz Selnika je gostovala kod jednog od potencijalnih favorita za osvajanje naslova Prve ŽNL, Obreša iz Svetog Ilije i osvojila sva tri boda 2:1 slavljem. Gosti su poveli pogotkom Leona Puljića u 12. minuti, na 1:1 je poravnao Dean Pofuk u 53. minuti susreta golom iz kaznenog udarca, dok je pobjedu Plitvici iz Selnika donio Dario Prlog golom u 79. minuti susreta.

Sutra su na rasporedu četiri susreta 3. kola Prve ŽNL u kojima će se susresti Mladost (VT) i Drava-Ajax, Sloboda (T) i Sloboda (Vž), Zadrugar i Čevo te Razvitak i Beretinec. Sve utakmice počinju u 17 sati.