Prva ŽNL: Derbi kola pripao vodećem Razvitku, pobijedili Obreša sa 1:0

| 2.4.2023. u 20:05h | Objavljeno u Sport

Današnji susret Razvitka protiv Obreša je bila utakmica koju je Razvitak morao dobiti ako je htio ostati prvi, a to im je u konačnici uspjelo. Slavili su s 1:0 protiv Obreša golom Alberta Sinanija u 77. minuti te su i dalje prvi ispred drugoplasirane Mladosti (S) koja je mogla preskočiti Razvitak na vrhu tablice u slučaju njihovog poraza.

Mladost (S) je slavila na gostujućem terenu kod Drave-Ajaxa sa 4:0. Golove su redom postigli Vitor Paulo Ferreira de Quieroz (AG) u 11. minuti, Giivanny de Moraes Gomes u 21. minuti te Mario Kranjec u 74. i 89. minuti susreta.