Ivančica je iznenađujuće, ali zasluženo u svojoj dvorani pobijedila Vidovec

Poznati finalisti Kupa Županijskog rukometnog saveza

| 10.11.2017. u 09:38h | Objavljeno u Sport

Odigrane su polufinalne utakmice Kupa Županijskog rukometnog saveza, nakon kojih je poznato da će se u finalu, koje će se do kraja mjeseca igrati u Ivancu, sastati domaća Ivančica i GRK Varaždin 1930.

U prvom polufinalu Ivančica je u svojoj dvorani u Ivancu, pred oko 300 gledatelja, iznenađujuće pobijedila sastav Vidovca rezultatom 29:25, poluvrijeme 16:12. Najučinkovitiji kod domaćina bio je Vedran Huđ sa 7 golova, a po pet u postigli Marko Maloić i Zoran Vidoni. U redovima Vidovca pet je golovo postigao Mario Dobovičnik, a po četiri su gola pridodali Zoran Jeftić, Tomislav Hirš i Marko Težak.

U drugom polufinalu GRK Varaždin 1930 je pred oko 200 gledatelja u Trnovcu svladao domaći Trnovec 41:31, poluvrijeme 20:18. U redovima Dabrova najučinkovitiji su bili Bruno Vili Zobec sa 6 golova, a po pest su golova postigli Filip Glavaš, Jurica Vidaček, Bruno Levak i Filip Jurišić. U redovima Trnovca 10 je golpova postigao Borna Horenec, a osam je golova pridodao Martin Levatić