Osvojio drugo mjesto sa zaostatkom od 13 stotinki za pobjednikom Eliasom Kolegom Foto: Goran Razić, Kristijan Komarica

Postolje za Istoka Rodeša na FIS-ovoj slalomskoj utrci na Sljemenu

| 21.2.2017. u 18:35h | Objavljeno u Sport

Nakon nastupa na Svjetskom prvenstvu u St. Moritzu na kojemu je ostvario do sada svoj najbolji rezultat na SP-ima, Istok Rodeš danas je nastupio na slalomskoj FIS utrci koja se održala na Sljemenu. Varaždinski skijaš je osvojio odlično drugo mjesto.

U prvoj vožnji je imao identično vrijeme kao i pobjednik utrke Elias Kolega (52.91), ali je u drugoj vožnji imao zaostatak od 13 stotinki čime je ispustio prvo mjesto. Rodeš je utrku završio s vremenom 1:48.03, dok je Elias Kolega na prvom mjesto imao vrijeme 1:47.90, a treće mjesto je pripalo Ivici Kosteliću s vremenom 1:49.13.

Sutra se vozi još jedna slalomska utrka na Sljemenu s početkom u 9 sati i 30 minuta na kojoj će nastupiti Rodeš