Prva ŽNL Foto: Martin Novosel

Polet (T) svladao jesenskog prvaka Obreša 2:1, remi Dinama (B) i Plitvice (S)

| 20.3.2021. u 21:14h | Objavljeno u Sport

Obreš je proljeće u Prvoj ŽNL otvorio svojim prvim porazom u 11 kola. Na domaćem terenu ih je svladao, Polet iz Tuhovca s 2:1. Obreš je poveo golom Nikole Šafarić u 22. minuti, gosti su izjednačili iz kaznenog udarca golom Nikole Modrića u 56., a Nikola Horvat je golom u 63. minuti donio pobjedu Poletu (T).

Utakmica u Babincu završila je bez pobjednika. Gostujući igrači Plitvice iz Selnika su poveli golom Marina Matijašeca u 31. minuti, dok je izjednačujući gol u 90 +1 minuti susreta Mario Kokot.

U nedjeljnim susretima, varaždinska Sloboda će ugostit će Beretinec, Sloboda iz Tužnog bit će domaćin Novom Marofu, Budućnost će na domaćem terenu dočekati Mladost (M), Drava Ajax kod kuće igra protiv Mladosti iz Varaždina, Čevo će biti domaćin Poletu iz Cestice.

Sve utakmice igraju se s početkom u 15 sati i 30 minuta.