Prva ŽNL Foto: Martin Novosel

Polet (T) do još jednog slavlja na teškom gostovanju, Čevo bolje od Mladosti (Vž)

| 4.4.2021. u 18:11h | Objavljeno u Sport

U današnja dva susreta 13. kola Prve ŽNL, Polet iz Tuhovca je stigao do još jedne vrijedne pobjede na teškom gostovanju, nakon što su u 11. kolu svladali Obreša na njihovom terenu. Ovaj puta su slavili na gostovanju kod Drave Ajax s 3:2. Polet (T) je poveo u 27. minuti susreta pogotkom Nikole Modrića, Dragoljub Jerebić je izjednačio na 1:1 u 67. minuti, dok je u 74. donio domaćinu prednost od 2:1, ali onda gosti golovima Renata Sakača i Karla Gredelja u 78. i 79. minuti susreta donose gostima vrijednu pobjedu.

U drugom susretu dana, Čevo je na domaćem terenu svladala varaždinsku Mladost s 2:1. Mladost je povela pogotkom Eda Presečkog u 70., domaćin je izjednačio u 77. golom Ilije Gala, a preokrenuo u 89. minuti susreta pogotkom Leonarda Krampeka. Čevo je do pobjede stiglo s igračem manje od 35. minute susreta kada je izravni crveni karton zaradio Mario Fičkolec koji je u izglednoj prilici zaustavio protivničkog igrača.