Koka je izgubila na gostovanju u Koprivnici 36:21

Podravka očekivano slavila protiv rukometašica Koke

| 15.10.2015. u 19:33h | Objavljeno u Sport

Koka je izgubila protiv državnih prvakinja Podravke s uvjerljivih 36:21 u 5. kolu 1. Hrvatske rukometne lige za žene. Podravka je utakmicu otvorila serijom 4:0, a najviša prednost prvog poluvremena je iznosila 8 razlike (10:2) u 18. minuti utakmice, dok je poluvrijeme završilo 15:8 u korist domaćina.

Na početku drugog poluvremena, naše igračice su krenule ozbiljnije u napadu i obrani te se činilo da bi do kraja utakmice mogle smanjiti prednost Podravke, ali od 37. minute Podravka radi još jednu seriju od 4:0 te su do kraja utakmice postepeno povećale svoju prednost na +15. Ipak, za ovim porazom će se najmanje žaliti, s obzirom da je Koka koristila ovu utakmicu kao svojevrsnu pripremu za susrete 6. i 7. kola protiv Sesveta i Zrinskog.

Najbolja u redovima Koke je bila Ines Domjan koja je postigla 6 pogodaka iz sedam udaraca prema vratima, dok je Anita Poljak zabila 4 pogodaka. Vratarka Koke, Janja Golubić, je sakupila 10 obrana.