Nedeljanec je golovo primio u posljednjih 11 minuta susreta Foto: Dražen Novosel

Podravini županijski derbi, porazi Bednje i Nedeljanca

| 16.9.2017. u 19:18h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 5. kola Četvrte nogometne lige Skupina Čakovec - Varaždin županijski derbi u Ludbregu, susret između Podravine i Zelengaja, pripao je domaćinu rezultatom 4:1 (2:0), s tri gola Nikole Međimorca, a jednom je strijelac bio Renato Sakač. Za Zelengaj je strijelac bio Simao.

U Nedelišću je istoimeni domaćin pobijedio Nedeljanec 2:0 (0:0), s time da su gosti nastupili bez čak 12 igrača, među njima i bez glavnog i rezervnog vratar, pa je na gol morao igrač Nedeljanca Jurica Buden.

Bednja je izgubila u Prelogu od Mladost Kometa 3:2, pri čemu su golove za Bednju postigli Jakov Klopotan, koji je gostima donio vodstvo u 6. minuti i Ante Kulji u 70. minuti susreta. Gol odluke postignut je u 78. minuti.

Sutra od 16.30 sati Pušćine će ugostiti Novi Marof, Jalžabet dočekuje Slogu(Č), a Plitvica iz Gojanca će igrati sa Slobodom. Još će se sastati Međimurec - Rudar i Dinamo(D) - Polet (SMnM).