Četiri su se puta igrači Podravine radovali tijekom jučerašnjeg susreta u Bjelovaru Foto: Dražen Novosel

Podravina u odgođenoj utakmici 12. kola slavila u Bjelovaru i došla do devete pobjede

| 29.4.2021. u 09:09h | Objavljeno u Sport

U odgođenoj utakmici 12. kola Treće hrvatske nogometne lige Sjever jučer je momčad Podravine pobijedila u Bjelovaru istoimenog domaćina 4:3, poluvrijeme 3:1 za ludbreški sastav. Podravina je došla u vodstvo u 6. minuti, auto golom domaćeg vratara Denija Kakše, na 1:1 domaćin je izjednačio tri minute kasnije golom Jakova Pranjića. David Šmrček donio je novo vodstvo Podravini u 32. minuti, a na 3:1 za ludbreški sastav postavio je Sven Golub u 41. minuti.

U drugom poluvremenu golom Igora Tkalčića u 49. minuti Podravina je imala vodstvo od 4:1, nakon čega je domaćin postigao još dva gola, a strijelci su bili Vedran Kočiš u 61. i Marin Renić u 78. minuiti nadmetanja.

Bila je ovo deveta pobjeda Podravine u ovom prvenstvu, koja trenutačno zauzima 4. mjesti na tablici s 34 osvojena boda, tri manje od drugoplasiranog Radnika iz Križevaca, dok je vodeća Mladost iz Ždralova s 42 osvojena boda. U sklopu 21. kola Podravina će u subotu u 17 sati na svom stadionu ugostiti Papuk iz Orahovice.