Podravina se od navijača oprostila bodom, Varaždin slavio u gostima

| 4.6.2016. u 19:37h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrane utakmice 30., posljednjeg kola u Trećoj HNL Istok. Momčad Podravine je na svom stadionu sa sastavom Croatije iz Đakova odigrala 1:1, poluvrijeme 1:0.

Vodeći gol za Podravinu, koja je u prvom dijelu bila bolji suparnik, postigao je Nikola Valjak u 25. minuti nadmetanja, a gosti su izjednačili u nastavku susreta, u kojem su bili dominantniji, golom Stjepana Šimića u 75. minuti.

Momčad Varaždina je pod vodstvom trenera Miljenka Telebara slavila u Oriovcu protiv domaćeg Oriolika 2:0,poluvrijme 0:0, golovima Luke Jagačića u 78. i Karla Marića u 88. minuti nadmetanja.

Varaždin je ovu sezonu okončao na 12. mjestu s 34 boda, dok je Podravina predposljednja, 15., s 21 bodom i u zoni je ispadanja iz lige.