Podravina pobijedila u Gojancu, bod Novomarofčanima u Čakovcu

| 6.11.2016. u 16:21h | Objavljeno u Sport

U preostalim, današnjim utakmicama 12. kola Međužupanijske nogometn elige Čakovec - Varaždin Podravina je slavila u županijskom derbiju, pobijedivši u Gojancu domaću Plitvicu 3:0. Poveli su gosti već u 3. minuti, a strijelac je bio Nikola Valjak, na 2:0 povisio je Nikola Međimorec u 86. minuti, a konačnih 3:0 za ludbrešku momčad postavio je Karlo Namjesnik u 90. minuti nadmetanja.

Novomarofčani su osvojili bod odigravši prijepodne u Čakovcu s domaćom Slogom 1:1. Poveli su Novomarofčani golom Tomislava Vidovića u 25. minuti, a izjednačujući gol primili su u 90. minuti nadmetanja.

Zadrugar je izgubio u Dunjkovcu Pretetincu od Međimurca 2:1, poluvrijeme 1:1. Gol i to vodeći na susretu za Zadrugar postigao je Dario Struški u 28. minuti.