Podravina je u gubila u susretu protiv Mladosti (A), ali je preokrenula  rezultat Foto: Mario Šamec

Podravina očekivano svladala najslabiju momčad lige

| 3.4.2016. u 19:09h | Objavljeno u Sport

Podravina je danas gostovala u Antinu gdje je igrala protiv uvjerljivo najslabije momčadi Treće hrvatske nogometne lige Istok, Mladosti (A), ali je teže od očekivanog svladala domaćina 3:1.

Momčad koja ove sezone nije pobijedila nijednu utakmicu je prva povela u susretu. Naime, Mladost (A) je povela pogotkom iz kaznenog udarca u 30. minuti, strijelac je bio Zvonimir Lazanin. Prvo poluvrijeme je završilo vodstvom domaćina.

Ipak, Podravina u drugom poluvremenu mijenja rezultat u svoju korist. Prvo je u 60. minuti na 1:1 izjednačio Dejan Kučko, a pet minuta kasnije u 65. minuti je za vodstvo Podravine zabio Moris Kuhta. Podravina je pobjedu potvrdila u 86. minuti preko Nikole Valjka koji zabija za konačnih 3:1.