ilustracija

Podravina i Varteks pretrpjeli poraze u današnjim gostovanjima

| 15.5.2021. u 19:26h | Objavljeno u Sport

U sklopu 1. kola Lige za prvaka Podravina je danas bila gost Poleta u Svetom Martinu na Muri od kojeg je izgubila rezultatom 4:1. Gol za ludbrešku momčad postigao je Josip Horvatinović u 58. minuti susreta.

Varteks je odigrao susret odgođenog 12. kola u kojem je bio gost Podravca u Virju, a pobjeda je pripala domaćinu rezultatom 5:1, poluvrijeme 4:0. Gol za Varteks postigao je Luka Vajagić u 62. minuti susreta.

Varteks u srijedu natjecanje nastavlja u Ligi za ostanak, a suparnik će ponovno biti momčad Podravca.