Podravina i Varteks identičnim rezultatima izgubili susrete 14. kola

Varteks je danas bio gost Mladosti u Ždralovima Varteks je danas bio gost Mladosti u Ždralovima Foto: Dražen Novosel

Danas su odigrane utakmice 14.,posljednjeg kola u jesenskom dijelu prvenstva u Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi Sjever. Oba su županijska predstavnika gostovala i izgubila identičnim rezultatom 3:0. Podravina je gostovala u Đurđevcu kod Tehničara iz Cvetkovca,a domaćin je golove postizao u 7.,38. i 89. minuti susreta (Milek, Kranclbinder i Balaško).

Varteks je igrao kod Mladosti u Ždralovima, koja je golove postizala u 35.,78. i 87. minuti (Camara, Kožarić i Sabljić). Podravina i Varteks bi naredne subote,28. studenog, u 13 sati i 30 minuta, trebali u gostima odigrati odgođene susrete 12. kola, pri čemu je Podravina gost Bjelovara, a Varteks Podravca iz Virja.