Počela Četvrta NL-a, pobjeda Podravine, porazi Zelengaja i Plitvice

| 19.8.2017. u 19:55h | Objavljeno u Sport

Odigrane su prve tri utakmice 1. kola novog prvenstva u Četvrtoj nogometnoj ligi skupina Čakovec - Varaždin. Danas su igrala i tri županijska predstavnika, od kojih je samo ludbreška Podravina na svom stadionu ostvarila pobjedu, dok su Plitvica iz Gojanca i Zelengaj izgubili na gostovanjima.

Podravina je s rezultatom 2:0, poluvrijeme 1:0, pobijedila Međimurec, a strijelci su bili Vladimir Mesec u 30. i Nikola Međimorec u 52. minuti. Zelengaj je izgubio u Nedelišću od istoimenog domaćina 3:1, poluvrijeme 1:0, a jedini gol za goste postigao je Matija Soldatek u 83. minuti kod vodstva domaćina 3:0.

Plitvica iz Gojanca izgubila je U Prelogu od Mladosti Komet 6:1, poluvrijeme 4:0. Gol za Gojančane postigao je Marko Tkalčec u 67. minuti, kod vodstva domaćina od 6:0.

Sutra će se od 17.30 sati sastati: Novi Marof – Polet (SMNM), Dinamo (D) – Bednja, Pušćine – Rudar, Jalžabet – Sloboda (S). Nedeljanec i Sloga (Č) igrat će 23. kolovoza.