Pobjedom nad Varteksom od 3:1 Jalžabet ponovno preuzeo prvo mjesto

Momčad Jalžabeta je s tri gola Petra Friščića riješila današnji županijski derbi u Jalkovcu s domaćim Varteksom Momčad Jalžabeta je s tri gola Petra Friščića riješila današnji županijski derbi u Jalkovcu s domaćim Varteksom

U županijskom derbiju, u sklopu 12. kola Međužupanijske nogometne lige Varaždin - Čakovec, danas je u Jalkovcu momčad Jalžabeta pobijedila domaći Varteks 3:1, što je bio i rezultat nakon prvog poluvremena.

Sva tri gola za Jalžabet postigao je Petar Friščić u 27., 35. i 43. minuti nadmetanja, dok je gol za Varteks postigao Mihael Kolarić u 42. minuti susreta.

U 45. minuti nakon kontakta u kaznenom prostoru za domaće je dosuđen kazneni udarac, kojeg Borna Radić nije realizirao, točnije vratar Špicer zaustavio je njegov udarac.

Zadrugar je na svom terenu s viskoh 6:1 (1:1) pobijedio momčad poleta iz Svetog Martina na Muri, pri čemu su po dva gola za domaćina postigli Dražen Vukina i Kristijan Katalenić, a po jednom su mrežu gostiju zatresli Darko Knapić i Nino Marković.