Zelengaj je zasluženo slavio u Jalžabetu Foto: Dražen Novosel

Pobjede Nedeljanca, Novog Marofa, Plitvice, Varteksa i Zelengaja

| 16.10.2016. u 17:37h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 9. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec - Varaždin momčad Pltvica je u Gojancu pobijedila čakovečku Slogu 5:3, poluvrijeme 2:1. Četiri gola u pobjedi Plitvice postigao je Luka Tomašić,a jednog Vjekoslav Trojko. Varteks je pobijedio u Pušćinama istoimenog domaćina 2:0, poluvrijeme 1:0. Strijelac oba gola bio je Tomislav Medved.

U Jalžabetu je istoimeni domaćin pretrpio novi poraz. Zelengaj ga je pobijedio rezultatom 3:0, poluvrijeme 1.0. Golove su postigli Ivan Martinez, Valentino Mlakar i Zlarko Vrbek. Novi Marof je na svom terenu bio bolji od Mladost Kometa 2:0, poluvrijeme 0:0. Strijelci su bili Marko Pavović i Josip Barišić. U Hrastovsom je Nedeljanec pobijedio Zadrugar 3:1, poluvrijeme 3:0. Strijelci za Nedeljanec bili su Igor Kučko i Petar Rog, a drugi je gol bio autogol Marka Kolaka. Gol za Zadrugar postigao je Mario Novak.