Dubravka je pobjedom 3:0 bacila Mladsot (Š) u zonu ispadanja Foto: Mario Šamec

Pobjede Nedeljanca i Poleta (C) odgodile odluku o prvaku Prve ŽNL

| 29.5.2016. u 19:36h | Objavljeno u Sport

Nedeljanec je današnjom pobjedom 1:0 u 24. kolu na gostovanju protiv Bednje još samo jedan bod udaljen od naslova prvaka Prve županijske nogometne lige. Pogodak vrijedan tri boda zabio je Dominik Bistrović u 39. minuti susreta. Ukoliko Nedeljanec osvoji barem jedan bod pred domaćom publikom u sljedećem kolu, osvaja prvenstvo.

Polet (C) je i dalje u utrci za naslov, a svoje šanse je održao živim osvajanjem novih tri boda na gostovanju kod Obreša. Utakmica je također završila 1:0 za Polet (C), a pobjednički gol je postignut u 43. minuti susreta, strijelac je bio Danijel Tekić.

U ostalim susretima, Rudar 47 se pobjedom protiv Mladosti (M) 2:1 podigao s pretposljednje pozicije i povećao svoje izglede za opstanak, Drava (SĐ) je doma svladala Orač 2:1, Dubravka je 3:0 kod kuće bila bolja od Mladosti (Š), a Sloga je sa 4:1 svladala posljednji Čevo.