Marko Hruško (s loptom) bio je strijelac jednog od pogotka za momčad Jalžabeta na današnjem susretu protiv Međimurca

Pobjede Jalžabeta, Zadrugara, Novog Marofa i Varteksa

| 31.10.2015. u 18:42h | Objavljeno u Sport

U sklopu 11. kola Međužupanijske nogometne lige Varaždin - Čakovec momčad Jalžabeta je danas na svom stadionu pobijedila sastav Međimurca 3:2, poluvrijeme 2:0 Dva je pogotka za domaće postigai najbolji strijelac lige Tomislav Medved u 11. i 45. minuti , a jednom se među strijelce upisao Marko Hruško u 59. minuti.

U županijskom derbiju u Gojancu Zadrugar iz Hrastovskog je pobijedio domaću Plitvicu 1:0, golom Dražena Vukine u 57. minuti. Varteks je slavio u Kotoribi protiv domaćeg Graničara 2:0, golovima Josipa Bobana u 33. i 62. minuti nadmetanja. Umjesto Zorana Kastela koji je otišao u Saudijsku Arabiju momčad je s klupe vodio Denis Vidaček.

Novi Marof je na svom terenu pobijedio Centrometal iz Macinca 4:2, poluvrijeme 1:1. Golove za domaćina postigli su Dominik Zeko u 7., Igor Martan u 49., Nedim Halilović u 78. i Tomislav Harmicar u 84. minuti iz kaznenog udarca.

Na tablici je u vodstvu Rudar s 28 bodova, dva više od Jalžabeta, a Novi Marof je sedmi s 18 bodova.