Marko Hruško bio je strijelac vodećeg gola za Jalžabet u današnjoj pobjedi nad Podravinom Foto: Dražen Novosel

Pobjede Bednje, Nedeljanca, Jalžabeta i Novog Marofa

| 31.5.2018. u 20:42h | Objavljeno u Sport

U Četvrtoj nogometnoj ligi Skupina Čakovec - Varaždin odigrane su utakmice 28. kola. Bednja iz Beletinca je na gostovanju u Čakovcu pobijedila domaću Slogu 5:1. Dva je gola za Bednju postigao Ante Kulji u 74. i 79. minuti, a po jedan su pridodali Marin Ivančić u 16., Karlo Marić u 27. i Jakov Klopotan u 65. minuti.

Jalžabet je na svom sportskom centru, u županijskom derbiju, osvojio vrlo važna 3 boda pobijedivši Podravinu rezultatom 2:0, golovima Marka Hruška u 27. i Dominika Bručića u 40. minuti susreta.

U drugom županijskom derbiju Novi Marof je kao domaćin bio bolji od Zelengaja 3:2. Golove za Novi Marof postigli su Tomislav Harmicar u 8., Igor Beštek u 36. i Rikardo Beloša 63. minuti, dok su golove za Zelengaj postigao Santana de Freitas Caio Vinicius u 82. i 86. minuti nadmetanja.

Nedeljanec je pred svojim navijačima pobijedio Rudar iz Murskog Središća 2:1, golovima Jurice Budena u 8. i 78. minuti susreta, a Plitvica iz Gojanca je izgubila u Nedelišću od istoimenog domaćina 4:2. Strijelac za goste bio je Jošua Horvat u 10. i 85. minuti.

U ostalim susretima postignuti su sljedeći rezultati: Polet (SMnM) - Mladost Komet 4:1,Pušćine - Međimurec 2:2, Dinamo(D) - Sloboda(S) 4:1.