Jalžabet je u tri utakmice drugog dijela osvojio 7 bodova, a strijelac je ponovno bio Borna Petrovečki (s loptom) Foto: Dražen Novosel

Pobjede Bednje i Jalžabeta, bod Varteksa u Palovcu

| 24.3.2019. u 17:33h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 18. kola Četvrte nogometne lige Čakovec -Varaždin županijski je derbi odigran u Nedeljancu gdje je istoimeni domaćin izgubio od Bednje 1:0, golom Marina Ivančića u 44. minuti. Nedeljanec je u završnici utakmice imao kazneni udarac, ali je vratar Bednje Sandro Medved obranio udarac s bijele točke Tomislava Gredelja.

Jalžabet je na svom sportskom centru pobijedio Rudar iz Murskog Središća 2:1, golovima Borne Petrovečkog u 31. i Luke Možanića u 57. minuti nadmetanja, dok je Varteks nakon vodstva od 1:0 na poluvremenu, golom Karla Benkovića u 11. minuti, u Palovcu s Dinamom iz Domašinca odigrao 1:1.