Dubravka Zagorac došla je danas do važne pobjede na svom terenu Foto: Dražen Novosel

Pobjede Bednje i Dubravke Zagorac, porazi Ivančice i Plitvice

| 29.5.2021. u 19:44h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 23. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin momčad Bednje došla je do 17. pobjede u ovoj sezoni, svladavši u gostima momčad Centrometala 2:0, golovima Mihaela Đurina i Tomislava Hercega.

Dubravka Zagorac je na svom terenu svladala Mladost Komet iz Preloga 2:1, a strijelci su za momčad iz turčina bili Sven Vugrinec i Ivan Sinković.

U golijadi Ivančica je kao domaćin izgubila od Mladosti iz Svete Marije 4:3,poluvrijeme 3:1 za goste. Golove za ivanečki sastav postigli su Nikola Kolarek, Robert Punčec i Zoran Lukavečki.

Plitvica iz Gojanca je s 3:0 izgubila u Palovcu od domaćeg Dinama.

Sutra će od 16 sati i 30 minuta Jalžabet na svom terenu ugostiti Međimurec, a od 17 sati i 30 minuta Nedeljanec će biti domaćin Zelengaju.