Pobjeda rukometaša Vidovca u Graberju na startu nastavka prvenstva

| 7.2.2022. u 09:58h | Objavljeno u Sport

MRK Vidovec je drugi dio natjecanja 1.HRL Sjever započeo s pobjedom. Nakon lošeg starta u prvom dijelu sezone, vidovečki su rukometaši u nastavak krenuli s pobjedom rezultatom 36:30 protiv RK Viro Virovitice.

U borbi gol za gol koja se vodila do 50 minute utakmice, vidovečki su rukometaši su u zadnjih 10 minuta skupili snagu i odvojili se na 6 golova razlike.

Strijelce je predvodi Dobovičnik sa 12 postignutih golova, D.Artić i B.Horenec postigli su po 6 golova, a od gostiju D.Šepak imao je 9 pogodaka, A.Pavić postigao je 8 golova.

MRK Vidovec će zbog obnove ŠSD Vidovec sve domaće utakmice odigrati u varaždinskom Graberju.