Pobjeda Novog Marofa s devet igrača, poraz Plitvice u Gojancu

| 12.3.2017. u 17:38h | Objavljeno u Sport

Novi Marof je na svom terenu, u susretu 17. kola MŽNL Čakovec - Varaždin, pobijedio momčad Slobode 1:0, golom Dominika Zeke iz kaznenog udarca, u prvoj minuti sudačke nadoknade vremenu u prvom poluvremenu.

Domaćin je kraj prvog i drugo poluvrijeme odigrao s 9 igrača, jer je Marko šikić isključen u 40. minuti zbog drugog žutog kartona, pri čemu je prvi dobio u 28. minuti, a u 41. minuti crveni karton dodijeljen je Ivanu Horvatu.

Kako se navodi u izvješću s utakmice nakon što je Šikiću pokazan crveni karton, Horvat je prišao prišao sucu i prvo burno negodovao, a zatim s obje ruke hvata suca za vrat. Igrač je nakon toga mirno napustio igralište i nakon utakmice se ispričao sucu.

Plitvica je u Gojancu pretrpjela drugi poraz ovog proljeća, a bolje je bilo Pušćine rezultatom 2:0, za koje je strijelac u drugom dijelu bil Robert Malnar.