Zelengaj je danas bio gost Mladost Kometa u Prelogu gdje je izgubio 2:1 Foto: Dražen Novosel

Pobjeda i dva poraza županijskih predstavnika na početku proljetnog dijela u 4 NL

| 20.3.2021. u 17:09h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 12., prvog proljetnog kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Skupina Čakovec - Varaždin od tri županijska predstavnika samo je Jalžabet ostvario pobjedu, dok su Zelengaj i Dubravka Zagorac izgubili.S dva gola Matije Kuhara i jednim Marka Lučića momčad Jalžabeta pobijedila je u Palovcu domaći Dinamo 3:1, koji je počasni gol postigao osam minuta prije kraja susreta. Od 45. minute domaćin je imao igrača manje na terenu jer je crveni karton dobio Filip Jančec.

Zelengaj je izgubio u Prelogu od Mladost Kometa 2:1, pri čemu je jedini gol za goste postigao Luka Mohenski, dok je Dubravka Zagorac izgubila u Novom Selu Rok od Omladinca 3:2. Oba gola za momčad iz Turčina postigao je Karlo Kutnjak.

Sutra od 10 sati Bednja će igrati kod Sloge, dok će od 15 sati Plitvica će u Gojancu dočekati Centrometal,Nedeljanec će gostovati kod Međimurca, a Ivančica će biti gost Dinama u Domašincu.