POBJEDA Hrvatska prva u skupini F nakon pobjede protiv Kanade 4:1

VV | 27.11.2022. u 18:56h | Objavljeno u Sport

Hrvatska je danas došla do 4:1 pobjede protiv Kanade u uzbudljivoj utakmici drugog kola skupine F.

Kanada je šokantno došla do rane prednosti protiv Hrvatske već u 68. sekundi susreta pogotkom Alphonsa Daviesa. Ipak, Hrvatska je do kraja prvog poluvremena preokrenula rezultat na 2:1 prednost pogotcima Andreja Kramarića u 36. i Marka Livaje u 44. minuti susreta, prednost Hrvatske na 3:1 je postavio Andrej Kramarić svojim drugim golom u 70. minuti susreta, dok je konačnih 4:1 postavio Lovro Majer u 90+4 minuti susreta.

Ovom pobjedom, Hrvatska je trenutno vodeća na tablici skupine F ispred drugoplasiranog Maroka koji je danas šokirao trećeplasiranu Belgiju pobjedom od 2:0, a Kanada je posljednja bez osvojenog boda.