Ante Kulji bio je strijelac oba pogotka za Bednju u današnjem susretu protiv Pušćina Foto: Dražen Novosel

Pobjeda Bednje, poraz Varteksa, Jalžabetu i Nedeljancu po bod

| 25.11.2018. u 16:35h | Objavljeno u Sport

Golovima Ante Kuljia u 22. i 85. minuti nadmetanja momčad Bednje je danas na svom terenu u Beletincu pobijedila sastav Pušćina 2:0, u susretu 15.,posljednjeg jesenskog kola u Četvrtoj nogometnoj ligi skupina Čakovec - Varaždin.

Vodeći Varteks izgubio je u Dunjkovcu od momčadi Međimurca 2:1,poluvrijeme 2:0, a gol za goste bio je auto gol domaćeg igrača Marsela Štrukelja u 60. minuti nadmetanja.

Jalžabet je na svom terenu odigrao s Mladosti Komet bez pobjednika 1:1, poluvrijeme 0:0, a gol za domaći sastav postigao je Nenad Hanc u 71. minuti nadmetanja.

Nedeljanec je pred svojim navijačima odigrao 3:3 s Omladincem iz Novog Sela Rok, iako su gosti imali prednost od 3:1. Golove za Nedeljanec postigli su Tomislav Gredelj u 1.,Marko Kovačić u 29. i Filip Štefulj u 72. minuti nadmetanja.

Dubravka Zagorac je u Turčinu izgubila od Dinama 2:0. Od 56. minuta Dubravka Zagorac imala je igrača manje na terenu, jer je zbog druge opomene u svlačionicu ranije morao Nikola Katalenić.