Plitvica (S) do minimalne pobjede, Obreš bolji od Ivančice

| 14.11.2015. u 18:11h | Objavljeno u Sport

Odigrana su dva susreta 13. kola Prve županijske nogometne lige. Plitvica Selnik je na domaćem terenu slavila protiv Sloge minimalnom pobjedom 1:0. Jedini pogodak utakmice je zabio Goran Kosec u 80. minuti. Napomenimo da je Plitvica (S) do pobjede došla s igračem manje nakon što je Marin Matijašec u 51. minuti utakmice dobio čak dva žuta kartona zbog prigovaranja na odluku suca.

U drugoj utakmici je Obreš na gostovanju kod Ivančice slavio 3:1. Obreš je došao do vodstva u 20. minuti pogotkom Saše Tomaškovića, a prije poluvremena su gosti povisili vodstvo na 2:0 pogotkom Tomislava Hercega u 40. minuti. U 60. minuti Dario Ribić je smanjio na 2:1, ali odluku o pobjedniku je donio Alen Bosak u 83. minuti, 3:1 za Obreš.