Varteks je potpuno zasluženo pobijedio u Jalžabetu kontroliravši susret od prve minute Foto: Dražen Novosel

Petarda Varteksa u Jalžabetu, pobjeda Novog Marofa nad Nedeljancem

| 2.10.2016. u 18:42h | Objavljeno u Sport

S tri gola Tomislava Medveda, te po jednim Nevena Vukmana i Ivana Soksera momčad Varteksa pobijedila je danas u Jalžabetu istoimenog domaćina 5:0, poluvrijeme 2:0.

U ostalim današnjim utakmicama 7. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec - Varaždin Novi Marof je na svom terenu pobijedio Nedeljanec 1:0, a strijelac je bio Dominik Zeko u 81. minuti nadmetanja.

U Hrastovskom je sastav Pušćina pobijedio domaći Zadrugar 4:2, poluvrijeme 4:0. Strijelci za domaćina su bili Mario Novak u 62. i Dario Kolak u 89. minuti.

Čak devet su golova vidjeli navijači u Gojancu gdje je domaća Plitvica s 5:4, poluvrijeme 2:3 pobijedila Međimorec. Nakon vodstva gostiju od 2:0, prva tri gola za domaćina postigao je Jošua Horvat, u 17., 38. i 50. minuti, a druga dva Luka Tomašić u 54. i 74. minuti nadmetanja.