Valentino Florijanić (lijevo) i Patrik Grđan Foto: Kickboxing klub Mladost

Patrik Grđan osvojio titulu prvaka, Valentino Florijanić osvojio broncu

| 9.4.2019. u 08:45h | Objavljeno u Sport

Borci Kickboxing kluba MladostiPatrik Grđan i Valentino Florijanić nastupili su na prvenstvu države u kickboxingu koje je održano u Kostreni protekle subote. Patrik je nastupio u kategoriji do 71 kg i pobijedio je u svim borbama i postao prvak države.

Startao je u četvrtfinalu u iznimno jakom meču protiv Noe Režića, nametnuo je svoj način borbe i uvjereno pobijedio 3:0 odlukom sudaca, u polufinalu je svladao Kristijana Komljenovića prekidom u prvoj rundi tehničkim nokautom a u finalnoj borbi i posljednoj borbi večeri ponovno je pobijedio 3:0 odlukom sudaca Filipa Ivešića.

Valentino je nastupio u kategoriji do 81 kg, u četvrtfinalu pobijedio je prekidom u trećoj rundi Andreja Grubešića dok je u polufinalu izgubio protiv nešto iskusnijeg Petra Topića i okitio se brončanim odličjem. Svi borci bili su iznimno jaki, što pokazuje kvalitetu održanog prvenstva, dok su kategorije brojile i po 14 boraca što dokazuje masovnost.

Borce su vodili treneri Emerik Večerić i Anđelko Mladenović.