Ovaj puta ništa od iznenađenja, Kitro Varaždin poražen kod Ribole Kaštele

VV | 10.10.2021. u 09:19h | Objavljeno u Sport

I dok su prošle sezone uzeli bodove Riboli Kašteli na gostovanju, ove sezone je gostovanje bilo bez iznenađenja Kitro Varaždina koji su izgubili s 3:0.

No, iako rezultat sugerira gladak poraz, Kitro Varaždin je prvi set izgubio u samoj završnici, vodili su čak 22:19, ali je Ribola Kaštela preokrenula u konačnici na 26:24 u svoju korist. Drugi set je bilo ponavljanje prvog, Kitro Varaždin je još jednom vodio 20:19 u samoj završnici seta, ali još jednom je Ribola Kaštela preokrenula na 25:23.

Posljednji, treći set je išao uvjerljivije na stranu Ribole Kaštele, a osvojili su ga rezultatom 25:20.

Kitro Varaždin u sljedećem kolu dočekuje momčad Centrometala.