Osvojili devet medalja za Plivački klub Varaždin na regionalnom PH Foto: PK Varaždin

Osvojili devet medalja za Plivački klub Varaždin na regionalnom PH

VV | 4.7.2017. u 10:45h | Objavljeno u Sport

Na Regionalnom prvenstvu Hrvatske u Sisku članovi Plivačkog kluba Varaždin osvojili su devet medalja. Mlađi junior Karlo Hajdinjak osvojio je zlata na 100 prsno (1. mjesto u juniorskoj i općoj kategoriji), na 200 prsno (2. mjesto u juniorskoj i 3.mjesto u općoj kategoriji), na 100 slobodno (3. mjesto u juniorskoj i u općoj kategoriji) te na 50 delfin.

Mlađu junior Jakov Igrec osvojio je zlata na 1500 slobodno (1. mjesto u juniorskoj i općoj kategoriji), na 200 mješovito (2. mjesto u juniorskoj i općoj kategoriji) i na 400 mješovito (2. mjesto u juniorskoj i općoj kategoriji) te srebro na 50 delfin.

Kadetkinja Anamaria Cmrečak osvojila je srebro na 100 prsno, uz osobne rekorde na na 100 slobodno, 100 delfin i 200 leđno, a kadet Lovro Pintarić bio je četvrti na 100 slobodno, 400 slobodno i 200 delfin.