Druga ŽNL Foto: Martin Novosel

Orač preokretom svladao Mladost (VT), Bukovčan i Rudar 47 odigrali remi bez golova

| 20.3.2021. u 21:16h | Objavljeno u Sport

Orač iz Petrijanca je pobjedom u današnjem 12. kolu Druge ŽNL na domaćem terenu svladao s 3:2 Mladost iz Varaždinskih Toplica, a do pobjede su stigli nakon što su gubili 2:0. Boris Levatić je gostima donio vodstvo od 2:0 golovima u 4. i 17. minuti susreta, ali su domaćini Damira Šinceka u 70., autogolom Luke Kogla u 77. i golom Denisa Šinceka u 83. minuti preokrenuli susret u svoju korist rezultatom 3:2.

U drugom susretu dana, Bukovčan je na domaćem terenu s Rudarom 47 odigrao remi bez pogodaka 0:0. Petar Žiher je u 80. minuti za goste zaradio isključenje jer je sakupio dva žuta kartona, prvi u 35. zbog prigovora sucu i drugi u 80. minuti zbog preoštre igre.

U nedjelju, vodeći Zadrugar iz Hrastovskog na domaćem terenu dočekuje Mladost (S), Razvitak iz Čičkovine će biti domaćin Klenovniku, Novakovec će kod kuće igrati protiv Lepoglave, Radnički iz Hrženice će biti domaćin Mladosti (Š), Polet iz Martijanca će ugostiti Dinamo 01, dok će Podravac Kitro biti domaćin Novoj Vesi.

Sve utakmice kreću s početkom u 15 sati i 30 minuta.