Odličnom igrom u drugom poluvremenu Varaždin pobijedio Jarun na stadionu Kustošije Foto: Krešimir Đurić

| 6.11.2021. u 15:50h | Objavljeno u Sport

Odličnom igrom u drugih 45 minuta momčad Varaždina je danas poslijepodne, u utakmici 12. kola Druge hrvatske nogometne lige, pobijedile na stadionu Kustošije momčad Jaruna rezultatom 4:2, poluvrijeme 1:1.

Povela je momčad Jaruna u 34. minuti golom Gabrijela Groznice, a na 1:1 izjednačio je Michele Šego u 42. minuti nadmetanja.

U nastavku susreta Varaždin je odigrao  ponajbolje minute pod vodstvom trenera Maria Kovačevića i golovima Mekića u 49., Vuka u 58. i Herrere u 66. minuti došao do prednosti od 4:1. Na konačnih 2:4 smanjio je Diarrassouba u 80. minuti nadmetanja.

Bila je to peta pobjeda Varaždina ove sezone, a nakon 12. kola momčad Maria Kovačevića na dvotjednu reprezentativnu stanku odlazi s 20 osvojenih bodova i trenutačno se, nakon nepotpunog 12. kola nalazi na drugom mjestu, s 3 boda manje od vodeće Croatije iz Zmijavaca.