Martin vugrinec je tijekom utrke vodio borbu s Geroldom Junom Gasselbauerom Foto: alpeadriamotorcycleunion.com

Novomarofčanin Martin Vugrinec pobjednik prve, vrlo zanimljive utrke na Pannoniaringu

| 29.7.2017. u 14:31h | Objavljeno u Sport

Novomarofčanin Martin Vugrinec (18) pobijedio je u današnjoj prvoj utrci Alpe Adria prvenstva na Pannoniaringu u Mađarskoj za samo 0,130 sekundi, nakon fantastične borbe tijekom cijele utrke s Geroldom Junom Gasselbauerom, koji je utrku završio na drugom mjestu.

Treći je bio Richard Bodis, četvrti Philip Steinmayr ... Bila je to vrlo zanimljiva utrka u klasi Superstock600. Druga je utrka na rasporedu sutra.