Istok Rodeš na postolju Foto: Hrvatski skijaški savez

NOVI USPJESI Varaždinac Istok Rodeš uzeo zlato i broncu u Sloveniji i Italiji

| 19.1.2018. u 12:17h | Objavljeno u Sport

Nakon državnog prvenstva u superveleslalomu, varaždinski skijaš Istok Rodeš odvozio je i utrke državnog prvenstva i juniorskog prvenstva u alpskoj kombinaciji koje su se sastojale od utrke superveleslaloma u talijanskoj Sella Nevei i utrci slaloma u slovenskoj Kranjskoj Gori. Na utrci državnog prvenstva je osvojio treće mjesto, dok je na utrci juniorskog prvenstva osvojio prvo mjesto.

Na prvoj utrci je zauzeo treće mjesto s vremenom 1:59.93, te je za pobjednikom Filipom Zubčićem (1:58.80) zaostao 1.13 sekundi, dok je za drugim Eliasom Kolegom (1:59.70) 23 stotinke.

Na drugoj utrci, Rodeš je bio prvi s vremenom 2:02.38, dok je Matej Vidović (2:02.71) zaostao za njim 33 stotinke, a na treće mjesto se smjestio Elias Kolega (2:02.82) sa 43 stotinke zaostatka.