Novi uspjesi članova Kajak kanu kluba Varteks Foto: Kajak Kanu klub Varteks

Novi uspjesi članova Kajak kanu kluba Varteks

Varaždinske vijesti | 9.8.2019. u 16:59h | Objavljeno u Sport

Protekli vikend održane su dvije utrke kajakaša u Novom Gradu i u Bosanskoj Krupi (BiH) na kojima su sudjelovali članovi Kajak kanu kluba Varteks.

Na utrci u Novom Gradu Klara Dvorski osvojila je 1. mjesto u kategoriji kajak juniorke. U kategoriji kanu seniori Robert Rauš osvojio je prvo, a Davorin Šestanj drugo mjesto, dok je Michel Ivić osvojio treće mjesto u kategoriji kajak veterani.

Na utrci u Bosanskoj Krupi Klara Dvorski ponovno je potvrdila prvo mjesto u kategoriji kajak K-1 žene, a Michel Ivić treće mjesto u kategoriji kajak veterani. Uspjeh u osvojenim medaljama upotpunili su Robert Rauš i Davorin Šestanj sudjelovanjem u tradicionalnoj 39. trci unskih lađara, na kojoj su uz dva člana domaćina osvojili treće mjesto od 20 lađa.