Novi Marof izgubio kod Plitvice (S) i dao šansu Poletu (T) za ponovno odvajanje na tablici Foto: Martin Novosel

VV | 7.5.2022. u 20:13h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana dva susreta 22. kola Prve ŽNL u kojima je Novi Marof na gostovanju kod Plitvice iz Selnika upisao minimalni 1:0 poraz kojim je Poletu (T) sutra omogućio ponovno odvajanje na tablici na samom vrhu. Jedini gol na susretu postigao je Vlatko Kojić u 80. minuti.

U drugom susretu dana, Obreš je na domaćem terenu s 3:2 svladao Zadrugara. Nikola Šobak je Obrešu donio 1:0 vodstvo u 15 minuti, Patrik Mraz je u 33. minuti poravnao na 1:1, golom iz kaznenog udarca Mihael Mikić je donio Obrešu novu prednost od 2:1, Filip Pavlic je u 62. minuti povećao na 3:1 prednost, dok je Šobak svojim drugim golom, ovaj put iz kaznenog udarca, smanjio na 3:2 u 71. minuti susreta.

Sutra su na rasporedu susreti između Slobode (T) i Mladosti (Vž), Mladosti (S) i Drave-Ajaxa, Beretinca i Slobode (Vž), Mladosti (M) i Čeva te Poleta (T) i Poleta ( C). Sve utakmice se igraju u 17 sati.