Nova pobjeda Varteksa za zadržavanje trećeg mjesta, novi poraz Podravine i pad na posljednje mjesto

| 1.4.2023. u 18:35h | Objavljeno u Sport

U Trećoj NL Sjever danas su odigrane utakmice 17. kola, posljednjeg u ovom dijelu prvenstva, pri čemu je Varteks ostvario gostujuću pobjedu, a Podravina je izgubila kod kuće.

Varteks je slavio u Virovitici 2:1 i tako došao do 10. pobjede u ovom prvenstvu, koja ih je zadržala na trećem mjestu tablice. Oba gola za Varteks postigao je Mihael Vlah u 9. i 28. minuti nadmetanja.

Podravina je na svom stadionu u Ludbregu ponovno izgubila, a ovaj put svladao ih je Rudar iz Murskog Središća rezultatom 2:1. Gol za domaćina postigao je Sambolec u 15. minuti susreta. Bio je to 12. poraz ludbreške momčadi ove sezone, kojim su pali na posljednje mjesto tablice.