Jalžabet je u rezultatskoj i igračkoj krizi ove jeseni, a danas im je bodove odnijela Sloga Foto: Dražen Novosel

Nova pobjeda Varteksa, Nedeljancu tri boda u županijskom derbiju

| 13.11.2016. u 16:29h | Objavljeno u Sport

Golovima Deana Glavice u 61. i 76. minuti susreta, momčad Varteksa je na istoimenom stadionu danas pobijedila Mladost Komet iz Preloga 2:1, u susretu 13. kola Međužupanijske nogometne lige i zadržala vodeće mjesto na tablici.

U Nedeljancu je istoimeni domaćin, u županijskom derbiju, pobijedio sastav Zelengaja 3:0, golovima Dine Novaka u 6. minuti iz kaznenog udarca, Dominika Bistrovića  24. i autogolom Gorana Ismajlovskog u 79. minuti.

Jalžabet je na svom terenu pretrpio još jedan poraz a bolja je bila Sloga iz Čakovca s 2:0, golovima Ivana Fučka u 18. i 75. minuti nadmetanja, a Podravina je na svom stadionu u Ludbregu izgubila od Slobode 1:0, a strijelac je bio Dražen Petek u 83. minuti.

Zadrugar je na svom terenu odigrao 1:1 protiv Rudara iz Murskog Središća. Gol za domaće postigao je Dario Prlog u 35. minuti susreta, Utakmica između Novog Marofa i Nedelišća nije odigrana, zbog nepostojanja uvjeta za odigravanje susreta na igralištu u Novom Marofu.