Momčad Varteksa koja je počela sinoćnji prijateljski susret Foto: nk varteks

Nogometaši Varteksa odigrali prvi pripremni susret i promovirali novi dres

Varaždinske vijesti | 25.7.2020. u 13:28h | Objavljeno u Sport

Poslije četiri mjeseca stanke, nogometaši Varteksa odigrali su prijateljsku utakmicu protiv momčadi Obreša iz Svetog Ilije. Na utakmici je premijerno predstavljen novi dres Varteksa, koji je poseban po tome što je autorsko djelo osmogodišnjeg Luke Libera, pobjednika natjecanja 'Kreativu probudi, dosadu pobijedi'.

Utakmica je odigrana sinoć u Varteksovom kampu u Hrašćici po vjetrovitom i kišovitom vremenu pred stotinjak gledatelja. Gosti su poveli u početnim minutama susreta nespretnim autogolom vratara Pozdera, a u samoj završnici susreta na konačnih 1:1 rezultat je postavio najbolji prošlosezonski strijelac Treće HNL Sjever Tihomir Šoštarić.

Pojačanja su zadovoljila kriterije trenera Varteksa Želimira Orehovca, a debitirali su i juniori koje je trener pozvao na pripreme. Sljedeća pripremna utakmica igrat će se u utorak, 28. srpnja u Varteksovom sportskom centru u Hrašćici. Suparnik će biti Nedelišće, a početak je zakazan za 19 sati i 30 minuta.