Nogometaši Varaždina s igračem manje osvojili bod protiv Rijeke na Rujevici

| 3.9.2023. u 20:28h | Objavljeno u Sport

U susretu 7. kola SuperSport HNL momčad Varaždina osvojila je večeras bod na Rujevici odigravši s domaćom Rijekom 2:2.

U odlićnoj utakmici Rijeka je povela golom Jankovića u 17. miniuti i s minimalnim vodstvom domaćina otišlo se na odmor.

U nastavku susreta Varaždin je preokrenuo rezultat. Na 1:1 izjednačio je Postonjski iz kaznenog udarca u 69. minuti, nakon prekršaja nad Brodićem u šesnaestercu Rijeke.

Vodstvo Varaždinu donio je Brodić sjajnim udarcem u 73. minuti. U 83. minuti Varaždin je ostao s igračem manje na terenu jer je crveni karton dobio Pelumbi zbog prekršaja nad Obregonom, u izglednoj prilici za postizanje zgoditka.

Konačnih 2:2 postavio je Obregon u 85. minuti susreta.

Varaždin je nakon 7. kola na 7 osvojenih bodova i na šestom mjestu tablice. Sada slijedi dvotjedna prvenstvena stanka a u 8. kolu Varaždin će biti domaćin Istri 1961.