Nogometaši Varaždina i četvrti put ove sezone izgubili od Hajduka Foto: facebook HNK Hajduk

Nogometaši Varaždina i četvrti put ove sezone izgubili od Hajduka

| 22.4.2023. u 21:04h | Objavljeno u Sport

Nogometaši Varaždina pretrpjeli su danas i četvrti poraz ove sezone od momčadi Hajduka.

U susretu 30. kola SuperSport HNL, koji je odigran na stadionu na Poljudu, pred više od 10 tisuća gledatelja, Hajduk je pobijedio Varaždin rezultatom 2:0, golovima Benrahoua u 25. minuti iz slobodnog udarca i Sahitija u 65. minuti nadmetanja.

Bio je to susret i kojem je momčad Varaždina imala 50 posto posjed lopte, uputii su 7 udaraca prema golu domaćina od čega 5 u okvir gola, i imali 7 kornera. Hajduk je imao 12 udaraca prema golu Zelenike, od kojih je 8 bilo u okvir gola,a izveli su 5 kornera.

Bio je to 11 poraz Varaždina u ovom prvenstvu,trenutačno su na 6. mjestu tablice s 39 bodova, a u srijedu će u 31. kolu biti gosti Dinama.