Nikola Kosec današnjim 25. mjestom završio svoj prvi nastup na Svjetskom prvenstvu

| 22.10.2022. u 16:41h | Objavljeno u Sport
Nikola Kosec danas je, posljednjeg dana na 10. Svjetskom prvenstvu za plivačice i plivače sa Down sindromom Albufeira 2022. odplivavši 50 m slobodno za 37:60 završio svoje prvo svjetsko prvenstvo kao 25 senior na svijetu.
Kosec osim što je 25 senior na 50 m slobodno, on je i 33 senior na 100 m slobodno, 14 senior na 50 m leđno, 16 senior na 50 m deflin te 18 senior na svijetu na 100 m leđno.
Facebook komentari
Komentari ispod članaka ni na koji način nisu stavovi uredništva Varaždinskih vijesti te su za njih odgovorni isključivo čitatelji. Ističemo kako je stav redakcije da je zabranjeno vrijeđanje, govor mržnje te poticanje diskriminacije na osnovi rase, etničke pripadnosti, boje kože, spola, jezika, vjere, dobi, rodnog identiteta ili spolne orijentacije. Svi komentari za koje uredništvo procijeni da su neprikladni bit će obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim tijelima.
Povezani članci