Početni sastav Varaždina na današnjem susretu u Murskoj Soboti, koji je odigran na terenu s umjetnom travom

Nekompletan Varaždin izgubio od petoplasirane momčadi slovenske prve lige

| 25.1.2020. u 18:18h | Objavljeno u Sport

U pripremnoj utakmici uoči nastavka HT Prve lige momčad Varaždina odigrala je danas u Murskoj Soboti susret koji je bio zatvoren za javnost, protiv momčadi Mure, petoplasirane u slovenskoj Prvoj ligi. U susretu koji je trajao 120 minuta, a bio je podijeljen u tri dijela (50 minuta, 40 minuta i 30 minuta ) i odigran je na terenu s umjetnom travom, pobjeda je pripala slovenskom prvoligašu rezultatom 3:0.

Zbog bolesti u varaždinskoj momčadi nije bilo Nevistića i Drožđeka, a izostali su i Petković, Mehdikhani te Djou. U ovoj utakmici priliku je dobilo i osam juniora varaždinskog prvoligaša Bratuša, Golub, Crnčec, Cerovčec, Kanceljak, Horvat, Dedić i Težački.

HT Prva liga nastavlja se narednog vikenda 20. kolom, kojeg će otvoriti već u petak, 31. siječnja, Inter i Istra 1961 susretom u Zaprešiću, a Varaždin će u nedjelju, 2. veljače, u 15 sati ugostiti Hajduk.